Partneři
Kotva
Mapa webu
A
A
A

Autoškola


Jak začít ?               fc 

 

 

 1) vyplnění přihlášky a posudku o zdravotní způsobilosti

-  přihlášku je možné si stáhnout a vytisknout (pdf) (nutno na jeden list oboustranně) nebo si ji můžete v úředních hodinách vyzvednout u nás v autoškole.
- k vyplněné přihlášce si stáhněte a vytiskněte Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel (pdf) , který Vám potvrdí obvodní praktický lékař. S těmito vyplněnými tiskopisy se dostavte na zahájení kurzu. 

-  pro řidiče, kterým bylo  řidičské oprávnění odebráno (byl jim udělen zákaz řízení motorových vozidel) a nyní žádají o jeho navrácení je možné si stáhnout a vytisknout žádost zde(pdf) (nutno vytisknout na jeden list oboustranně),                                            
-  pro řidiče, kterým bylo řidičské oprávnění odebráno dle bodového systému (dosáhli plného počtu 12 bodů)  je ke stažení a vytištění žádost o navrácení řidičského oprávnění zde(pdf) (nutno vytisknout na jeden list oboustranně) + dodat aktuální výpis z karty řidiče a další dokumenty, které Vám rádi sdělíme po telefonu.      

 

2) zahájení
-  s výše uvedenými doklady se dostavte kterékoliv úterý v 15,30 hod. do objektu naší autoškoly Liškova 502, Litoměřice. V případě individuálního kurzu stačí domluvit termín zahájení telefonicky.

 

3) platba

-  platba kurzovného je možná na splátky bez navýšení. Platba může být prováděna v hotovosti v průběhu kurzu, nebo převodním příkazem na účet naší autoškoly, který Vám na požádání sdělíme. (jako variabilní symbol uveďte rodné číslo bez čísla za lomítkem). 
Aktuální ceníky autoškoly najdete zde.

 

4) další výhody

-  učebnice Vám zapůjčíme zdarma. 
-  moderně vybavené učebny , řidičské trenažery , 
-  internet na učebnách , PC s LCD monitory , výuka pomocí velkoplošné dataprojekce.
  
Teorii vyučujeme v moderně vybavených učebnách, vybavených  velkoplošnou audiovizuální technikou.Vozový park jsme v současné době rozšířili plně  klimatizované vozidlo KIA Venga 1.4 CRDi pro komfortní výuku jízdy. Naše učebny  jsou vybaveny počítači s vysokorychlostním  připojením k internetu. Jako jediná autoškola v Litoměřicích   a okolí máme k dispozici trenažery, na kterých si  řidič začátečník osvojuje základní návyky jízdy.  Naše autoškola sídlí ve vlastním objektu poblíž centra města, tudíž nemusíte nikam daleko docházet a máte vše v dosahu. 
Hodiny jízdy si plánujete sami dle Vašich možností. 
Těšíme se na Vaší návštěvu.      Používáme kvalitní výukové programy a učebnice od firmy Schroter